Zadzwoń teraz! Tel. kom: 666-107-107    |   autoskup@martincar.pl

Skup aut Warszawa - Wilanów

Kiedyś był wspaniałym nowym nabytkiem, ale minęły lata, czas zrobił swoje i chcecie się go Państwo pozbyć? To nie problem: zapewniamy skup aut używanych. Warszawa każdego dnia rozwiązuje w ten sposób problem samochodów niechcianych już przez dotychczasowych właścicieli. Nie ma dla nas znaczenia, jakie auto chcecie Państwo sprzedać, choć najchętniej skupujemy toyoty, ople i skody. Mieliście Państwo wypadek lub poważną stłuczkę? Zapraszamy! Prowadzimy przecież także skup aut powypadkowych. Warszawa to miasto, w którym każdego dnia ileś pojazdów ulega poważnemu uszkodzeniu wskutek zdarzenia drogowego. Warszawa-Wilanów? Chętnie przyjedziemy po Państwa stary samochód. Nie trzeba ich od razu złomować: nasza firma wie, jak takie pojazdy wykorzystać i chętnie je skupuje. A może macie Państwo problem z pozbyciem się samochodu z kierownicą po prawej stronie? Chętnie je odkupimy, nam taka konstrukcja nie przeszkadza. U nas nie trzeba czekać na pieniądze: gwarantujemy skup aut za gotówkę. Warszawa tętni życiem, tu nie ma czasu na czekanie, dlatego u nas pieniądze za swój samochód dostaniecie Państwo od ręki.

Informacje Kontaktowe

Poniższy formularz służy do kontaktu w celach niezwiązanych z wyceną pojazdów, w razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
Zgłoszenia sprzedaży samochodów prosimy przesyłać za pomocą specjalnego formularza

Formularz kontaktowy

Firma Handlowa MARTIN CAR Marcin Cierlica

ul. Słoneczna 54 07-132 Ostrówek NIP 824-166-59-98

Zadzwoń teraz! Telefon komórkowy: 666-107-107
Napisz Do Nas! Adres E-mail: autoskup@martincar.pl

Gdzie działamy?

Nasza firma prowadzi nie tylko skup aut Warszawa, ale również prowadzi działalność jako:

skup aut mazowieckie, skup aut Piaseczno, skup aut Legionowo

Wygoda i komfort

Nasze transakcje są szybkie, ponieważ nasi fachowcy znają się na samochodach i nie zajmują Państwu zbędnego czasu. Co więcej, formalności ograniczone są do minimum, a zapłata może być w gotówce. Dojeżdżamy do klienta dla jeszcze wyższego komfortu transakcji.

 

Skup aut prowadzimy na terenie: Warszawa - Ursynów, Warszawa - Praga, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wilanów
wykreowani
Created with love by: