Zadzwoń teraz! Tel. kom: 666-107-107    |   autoskup@martincar.pl

Skup samochodów Warszawa - Wawer

Używany samochód może się z czasem stać nie lada problemem, gdy wciąż wymaga kolejnych napraw pochłaniających czas, nerwy i pieniądze właściciela. Decyzja może być tylko jedna: zakup innego pojazdu.

Co zrobić ze starym? Najlepiej skontaktować się z nami, ponieważ zapewniamy skup aut używanych. Warszawa to nie miejsce na jazdę zdezelowanym gruchotem, ale my się nim chętnie zaopiekujemy. Nie trzeba nawet do nas przyjeżdżać – po Państwa samochód, także uszkodzony, możemy dojechać na miejsce.

Marka, model, rocznik, stan techniczny? To bez znaczenia, skupujemy wszelkie samochody, bo nasza działalność to właśnie skup samochodów używanych. Warszawa zapewnia nam ich dostatek, a my wciąż mamy chrapkę na kolejne.

Kupimy od Państwa także samochód z kierownicą po prawej stronie, drogą limuzynę albo auto poleasingowe. Dokumenty mamy gotowe, zapewniamy legalność transakcji, pieniądze wypłacamy od ręki albo przelewamy na konto – wybór należy do Państwa.

Warszawa-Wawer? Chętnie tam Państwa odwiedzimy. Prowadzimy także skup aut powypadkowych: Warszawa nie jest przecież miastem złomowisk.

Informacje Kontaktowe

Poniższy formularz służy do kontaktu w celach niezwiązanych z wyceną pojazdów, w razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
Zgłoszenia sprzedaży samochodów prosimy przesyłać za pomocą specjalnego formularza

Formularz kontaktowy

Firma Handlowa MARTIN CAR Marcin Cierlica

ul. Słoneczna 54 07-132 Ostrówek NIP 824-166-59-98

Zadzwoń teraz! Telefon komórkowy: 666-107-107
Napisz Do Nas! Adres E-mail: autoskup@martincar.pl

Gdzie działamy?

Nasza firma prowadzi nie tylko skup aut Warszawa, ale również prowadzi działalność jako:

skup aut mazowieckie, skup aut Piaseczno, skup aut Legionowo

Wygoda i komfort

Nasze transakcje są szybkie, ponieważ nasi fachowcy znają się na samochodach i nie zajmują Państwu zbędnego czasu. Co więcej, formalności ograniczone są do minimum, a zapłata może być w gotówce. Dojeżdżamy do klienta dla jeszcze wyższego komfortu transakcji.

 

Skup aut prowadzimy na terenie: Warszawa - Ursynów, Warszawa - Praga, Warszawa - Wawer, Warszawa - Wilanów
wykreowani
Created with love by: